• Kampania Kolejowe ABC

• 20.06.2022 09:37
      • Kampania Kolejowe ABC realizowana przez Urząd Transportu Kolejowego to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna z zakresu bezpieczeństwa kolejowego skierowana do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym oraz ich nauczycieli i wychowawców.
      •

13 czerwca 2022 r. zespół Kolejowego ABC odwiedził naszą szkołę. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas I-III.

Podczas zajęć dzieci poznały zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych, dworcach, peronach i w pociągach oraz uczyły się odpowiedzialnego zachowania w pobliżu torów.

Każdy uczestnik zajęć otrzymał zestaw upominków.