• XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnej lekkoatletyce dziewcząt i chłopców kat. “młodzież”

• 20.06.2022 09:35
      • 9 czerwca na Stadionie “Podskarbińska” w Warszawie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnej lekkoatletyce dziewcząt i chłopców kat. “młodzież”...
      •

9 czerwca na Stadionie “Podskarbińska” w Warszawie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnej lekkoatletyce dziewcząt i chłopców kat. “młodzież”. Wydarzenie zorganizowali: Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Sochaczew.

W zawodach wzięli udział dziewczęta i chłopcy z roczników 2007 i 2008, wyłonieni z eliminacji rejonowych (międzypowiatowych) zgodnie z regulaminem XXIV MIMS.

Z naszej szkoły do powyższych zawodów zakwalifikowali się Hubert Radomski ( bieg na 100 m) oraz Julia Szustecka ( skok wzwyż). Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym ( szczególnie konkurencje biegowe). Nasi zawodnicy , mimo bardzo ambitnej postawy uplasowali się na dalszych miejscach. Gratulujemy naszym sportowcom udziału w zawodach o tak wysokiej randze. Możliwość rywalizacji z najlepszymi sportowcami Mazowsza była dla nas wielkim wyróżnieniem i podsumowaniem całorocznej pracy .