• STYPENDIUM SZKOLNE- INFORMACJA

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele informuje,

że dezyzje zmieniające w sprawie stypendium szkolnego
            będzie można odebrać w Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach
            w dniach od 01.06.2021 r. do 02.06.2021 r.
             (wtorek – środa)

• Zastępstwa za Panią Agatę Ewę Gadomską

•  Poniedziałek 24 maja 2021 r.
            3 lekcja język polski klasa VIIIa – język polski z Panią Elżbietą Lorenc

Wtorek 25 maja 2021 r.
            Egzamin ósmoklasisty. Uczniowie klas I-VII –dzień wolny

Środa 26 maja 2021 r.
            Egzamin ósmoklasisty. Uczniowie klas I-VII –dzień wolny

Czwartek 27 maja 2021 r.
            Egzamin ósmoklasisty . Uczniowie klas I-VII –dzień wolny

Piątek 28 maja 2021 r.
            1 lekcja język polski klasa VIIIa – język polski z Panią Elżbietą Lorenc
            2 lekcja język polski klasa Va – język polski z Panią Elżbietą Lorenc

• ZMIANY W HARMONOGRAMIE HYBRYDOWEGO NAUCZANIA W DNIU 28 MAJA 2021 R.

• (PIĄTEK) Klasa Va- nauczanie zdalne (bez zmian)
            Klasa VIa –zajęcia w szkole
            Klasa VIIa- zajęcia w szkole Klasa
            VIIIa- zajęcia w szkole Klasa
            VIIIb- zajęcia w szkole

28 maja 2021 r. (piątek) dla uczniów klas VI-VIII zostaną przeprowadzone zajęcia reintegracyjne według następującego haromonogramu:
            - 2 lekcja (8.55-9.40) : zajęcia reintegracyjne dla uczniów klasy VIIIa (sala nr 13) zajęcia reintegracyjne dla uczniów klasy VIIa (sala nr 15)
            - 3 lekcja (9.50-10.35) zajęcia reintegracyjne dla uczniów klasy VIa (sala nr 15) zajęcia reintegracyjne dla uczniów klasy VIIIb (sala nr 13)
            Zajęcia reintegracyjne dla uczniów zostaną przeprowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu.
            Pozostałe lekcje w tym dniu w klasach VI-VIII odbywać się będą zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć lekcyjnych.

Weronika Zofia Wilkosz

• KOMUNIKAT PRASOWY, 14 maja 2021 r.

• Kolejne przypadki wścieklizny u lisów wolno żyjących na terenie województwa mazowieckiego

13 maja br. Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poinformował o wykryciu 18. przypadku wścieklizny u lisa na terenie województwa mazowieckiego w 2021 r. Przypadek ten stwierdzono powiecie otwockim - w miejscowości Zabieżki/Augustówka, gm. Kołbiel. W dniach 14 – 21 maja planowane jest przeprowadzenie szczepienia ochronnego lisów wolno żyjących w strefie ochronnej...Czytaj więcej

• INFORMACJA OD GMINNEGO KOMISARZA SPISOWEGO

• Drodzy Rodzice,

Uprzejmie przypominam, że trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcamy Państwa do udziału w nim. Możecie w ten sposób dać przykład dzieciom, jak wypełnić obowiązek spisania się. Taka okazja trafia się raz na 10 lat. Najlepiej zrobić to całą rodziną przez Internet.

W maju rozpoczną pracę rachmistrzowie spisowi. W trosce o wspólne zdrowie, realizują teraz wyłącznie wywiady telefoniczne i nikt nie powinien niepokoić Państwa w domu. Każdego dzwoniącego rachmistrza łatwo rozpoznać po jednym numerze telefonu 22 828 88 88. Jeśli rachmistrz zadzwoni, nie można mu odmówić rozmowy.

Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, również dla Waszych dzieci. Proszę o nich pamiętać w trakcie wypełniania formularza.

Jeśli nie chcą Państwo czekać na telefon rachmistrza – warto się spisać samodzielnie przez Internet na stronie spis.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 22 279 99 99.

Gminny Komisarz Spisowy

• Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Konsultacje dla uczniów klasy VIIIb pozostają bez zmian, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem. Zmiany dotyczą konsultacji dla uczniów klasy VIIIa w dniu 13 maja 2021 r. (czwartek).

Zajęcia lekcyjne oraz konsultacje w tym dniu odbywać się będą wg następującego harmonogramu:
            1 lekcja –(8.00-8.45) -biologia
            2 lekcja – (8.55-9.40) –język polski (lekcja nie odbędzie się ze względu na nieobecność nauczyciela.
            W tym czasie uczniowie przemieszczają się do szkoły na konsultacje)
            3 lekcja – (9.50-10.35) –język angielski –konsultacje z Panią Katarzyną Boguszewską
            4 lekcja – (10.55-11.40) –matematyka – konsultacje z Panią Joanną Gazdą
            5 lekcja – (30 minut) (12.05-12.35) – zajęcia rozwijające
            6 lekcja (12.50 -13.35) –EDB 7 lekcja-(13.45-14.30) -historia

Konsultacje dla uczniów klas ósmych odbywać się będą na terenie szkoły.
            Serdecznie zachęcam uczniów klas ósmych do uczestniczenia w konsultacjach.

• INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

• Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Konsultacje dla uczniów klasy VIIIb pozostają bez zmian,
            zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem.
            Zmiany dotyczą konsultacji dla uczniów klasy VIIIa w dniu 06 maja 2021 r. (czwartek).
            1 lekcja –(8.00-8.45) -biologia
            2 lekcja (30 minut) – EDB (8.55- 9.25) przeniesione z 6 lekcji
            4 lekcja – (10.55-11.40) –matematyka – konsultacje z Panią Joanną Gazdą
            5 lekcja – (11.50-12.35) – język polski – konsultacje z Panią Agatą Gadomską
            6 lekcja (30 minut) – (13.05. -13.35) –zajęcia rozwijające
            7 lekcja-(13.45-14.30) -historia

Konsultacje dla uczniów klas ósmych odbywać się będą na terenie szkoły. Serdecznie zachęcam uczniów klas ósmych do uczestniczenia w konsultacjach. Uczniowie mogą również zwrócić się do nauczycieli poszczególnych przedmiotów o konsultacje indywidualne.