• Lekkoatletyka Mistrzostwa powiatu przasnyskiego

• 05.06.2022 20:58
      • 03.06 na stadionie miejskim w Przasnyszu w piękną słoneczną pogodę rozegrane zostały mistrzostwa powiatu przasnyskiego w lekkoatletyce...

• 03.06 na stadionie miejskim w Przasnyszu w piękną słoneczną pogodę rozegrane zostały mistrzostwa powiatu przasnyskiego w lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie : Klaudia Kobus( skok w dal), Konrad Rapacki ( skok w dal), Brajan Szwaracki( bieg na 300 m, sztafeta 4x100 m) Jakub Gwiazda ( 200 m , sztafeta 4x100 m), Rajmund Antosiak ( 200 m, sztafeta 4x100 m) , Hubert Radomski ( 100 m, sztafeta 4x100 m). Najlepiej spisali się Hubert oraz Klaudia zdobywając srebrne medale w swoich konkurencjach. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Hubert , który mimo bardzo silnej konkurencji zdobył srebrny medal w biegu na 100 m z czasem 12.51 s. Poza konkurencjami indywidualnymi nasza szkoła zgłosiła do zawodów sztafetę chłopców 4x100 m. Niestety błąd przy przekazaniu pałeczki na drugiej zmianie i wywrotka naszego zawodnika nie pozwoliły na nawiązanie równorzędnej walki z czołowymi sztafetami. Ostatecznie sztafeta zajęła 6 miejsce. Dziękujemy uczniom za bardzo dobrą postawę w trakcie zawodów. Życzymy powodzenia w kolejnych sportowych zmaganiach.