• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Europa i ja”

• 22.05.2022 19:14
      • W tym roku szkolnym uczniowie z klas 1-3 brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Europa i Ja”. Dzięki temu poznali tradycję, zabytki, kuchnię i wiele innych, ciekawych szczegółów na temat wybranych krajów Europy...

Nasza podróż trwała 8 miesięcy, w trakcie których uczestnicy musieli wykonywać różne zadania dotyczące wybranego państwa. Poprzez udział w projekcie dzieci zdobyli nowe doświadczenia, rozwijali zainteresowania oraz przede wszystkim świetnie się bawili.