• Czwórbój Lekkoatletyczny

• 22.05.2022 19:11
      • W sobotę 14.05 na stadionie w Chorzelach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Chorzele w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. W zawodach wzięli udział uczniowie z Sp Krzynowłoga Wielka, Sp Zaręby, Sp 1 Chorzele oraz Sp 2 Chorzele. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt oraz chłopców. Obie nasze ekipy spisały się bardzo dobrze zajmując drugie miejsca premiowane awansem do etapu powiatowego. Na szczególne wyróżnienie zasługują chłopcy , którzy mimo dużych braków kadrowych ( w zawodach wystąpiło tylko 4 z 6 zawodników) wywalczyli awans z drugiego miejsca. Poza klasyfikacją drużynową organizatorzy zawodów prowadzili klasyfikację indywidualną. Marcin Orzoł oraz Mateusz Pieniek w powyższej klasyfikacji zajęli drugie i trzecie miejsce.

Gratulujemy uczniom bardzo dobrej postawy oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie czwórboju lekkoatletycznego.

Skład dziewcząt: Wiktoria Radomska, Oliwia Lipińska, Patrycja Czaplicka, Nadia Burnos, Aleksandra Kręcisz, Maria Kocińska

Skład chłopców: Marcin Orzoł, Mateusz Pieniek, Tomasz Czajkowski, Bartosz Ebing