• Finały Województwa Mazowieckiego Indywidualne Biegi Przełajowe Kamion 29.04.2022 r.

• 03.05.2022 19:42
      • W Kamionie, tuż przed weekendem majowym stawili się najlepsi biegacze przełajowi z województwa mazowieckiego...
      • W Kamionie, tuż przed weekendem majowym stawili się najlepsi biegacze przełajowi z województwa mazowieckiego. Wśród zawodników, którzy wywalczyli awans na powyższe zawody we wcześniejszych eliminacjach rejonowych, znalazł się również uczeń naszej szkoły Hubert Radomski. W każdym biegu startowało aż 80 biegaczy. Poziom zawodów był bardzo wysoki, do tego trudna i wymagająca trasa sprawiły, że wielu uczniów nie ukończyło biegu. Nasz zawodnik, mimo że ostatecznie zajął dość odległe miejsce ukończył bieg dając z siebie wszystko. Gratulujemy Hubertowi udziału w tak mocno obsadzonych zawodach oraz życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach.