• ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

• 03.05.2022 19:40
      • 23 Kwietnia był Światowy Dzień Książki z tej okazji w naszej szkole przeprowadzone były akcje związane z tym świętem. Pani Elżbieta Przybyłek- bibliotekarka w ramach lekcji bibliotecznych wyświetlała uczniom filmy i prezentacje związane z tym jak powstaje książka oraz ciekawostki o książkach. Było też „ Czytanie na dywanie” uczniom najmłodszych klas, po wysłuchaniu bajki uczniowie wypełniali qwizy z nią związane. W ramach akcji „ Moda na czytanie” uczniowie projektowali na szablonach koszulek logo ulubionej książki a w szkolnej bibliotece pojawiła się wystawa książek polecanych przez uczniów „ Książki które warto przeczytać”. Zachęcamy wszystkich do czytania.